15mrt 2026
Body-Mind Workshop Finding Focus
Moving the Mind met Pauline
's-Gravenhage
Body-Mind workshop over het vinden en behouden van concentratie en focus in een drukke en soms chaotische wereld. Hoe ga jij om met afleiding en prikkels, zodat je je doelen bereikt?
Op je meditatiekussen kun je natuurlijk trainen in concentratie en focus. Maar wat op je kussen goed lukt, is vaak een uitdaging in ons dagelijks leven. Zoveel afleiding en drukte! Alleen al daarom is oefenen met het behouden van focus ‘in beweging’ nuttig, als vorm tussen zitten en het dagelijks bestaan in. Met aandacht zetten we ons lichaam in beweging, en leren zo de patronen van onze geest beter kennen en daarmee werken.
Deze middag vormt een speelse en laagdrempelige kennismaking met Bewust Bewegen aan de hand van het thema: trainen van concentratie en focus. Aan bod komen verschillende vormen van bewust bewegen, alleen en in interactie met anderen.
Open voor allen. Ervaring met somatisch bewegen of meditatie is niet nodig.





