Tides massage

Tides Massage
Aalsmeer

Massage is voor iedereen; jong en oud, man en vrouw. Massage is ontspannend voor lichaam en geest. Dus goed als je pijnlijke en gespannen spieren hebt, klachten die met spanning te maken hebben of het gewoon druk is in je leven.

Massage wordt al eeuwen gebruikt om te ontspannen. Maar je hebt er ook echt baat bij. Spieren, huid en bloedsomloop worden gestimuleerd. Je wordt uitgenodigd om je bewust te worden hoe het met jou gaat. Zijn er klachten? Een klacht kan een signaalfunctie hebben. Door massage en dus door aanraking komt er ruimte voor bewustwording. Holistisch wil zeggen 'heel'. Er is aandacht voor het geheel en niet alleen voor een klacht of een stukje van je lichaam. We zien dat alles met elkaar in verbinding staat en ook elkaar beinvloedt. Lichaam en geest onlosmakelijk verbonden. Er is zonder oordeel, aandacht voor de hele mens!

Hotstone is massage met warme basalt stenen. Basalt is een ijzerhoudend, vulkanisch gesteente. De stenen houden hierdoor de warmte goed vast. Eb en vloed maakten de stenen glad, rond en wat plat. Ik masseer met de stenen en leg ze op delen van het lichaam. Dit geeft een aangename warmte en een diepe ontspanning. Hierdoor doen de stenen en mijn handen gelijktijdig hun werk.

Cupping is een prettige behandeling om te ontvangen omdat er geen grote kracht naar binnen toe gegeven wordt, maar het weefsel rustig opgetild wordt. Effectief op pijnklachten, stijfheid, vermoeidheid en verklevingen. Na een behandeling voel je je ontspannen, soepel en energiek.

 

Over Tides Massage

Tides Massage gaat over beweging. Beweging net als de getijden van de zee. Zo is ook het leven, altijd in beweging, soms rustig en dan weer met hoge woeste golven. In de beweging van het leven is het fijn om even stil te staan en je te realiseren hoe het met jou is.

Als holistisch massage therapeut geef ik therapeutische massages. Door aanraking kun je mensen dichter bij zichzelf laten komen. In de hectiek van het leven is het soms lastig om te voelen hoe het met je is. De ontspanning die een massage je geeft kan je veel vertellen daarover.

In massages werk ik hoofdzakelijk met mijn handen. Ook werk ik graag met hotstone en met flexibele cupping om op een andere manier weefsels en spieren uit te nodigen te ontspannen. Dit alles natuurlijk in overleg.

Ik nodig je uit om eens te voelen hoe het met je is!


Tides Massage

Marianne de Vries

Oosteinderweg 287f
1432 AW Aalsmeer

Tides massage

Wat doe ik nog meer?

Betula Kruiden
13sep
Cursus
vervolgcursus kruiden
Betula Kruiden
Halle
Deze cursus is speciaal voor iedereen die al de Kruidencursus van top tot teen heeft gevolgd, maar er nog geen genoeg van heeft.
Vorm aan Licht
Healing en reading
healing en soul retrieval - individuele sessies
Vorm aan Licht
Leiden
In ons leven nemen we energie op van mensen en situaties en houden deze vast in ons systeem. Deze niet-eigen energieën zorgen ervoor dat je uit balans raakt. Met een healing kun je je balans herstellen en weer dichter bij jezelf komen.
Betula Kruiden
14nov
Cursus
Goed Eten
Betula Kruiden
Halle
Op het gebied van gezond eten volgen de hypes en goeroes elkaar in rap tempo op. Wat kun je geloven? In deze cursus geen dogma’s, geen caloriën, geen eiwitten en koolhydraten, maar eerlijke informatie over wat ons voedt.
Betula Kruiden
12sep
Cursus
vervolgcursus kruiden
Betula Kruiden
Halle
Deze cursus is speciaal voor iedereen die al de Kruidencursus van top tot teen heeft gevolgd, maar er nog geen genoeg van heeft.
Voeten op Wolken.
Voetreflexologie & Voetzorg
VoetreflexPlus massage
Voeten op Wolken.
Naaldwijk
Op de voeten zit eigenlijk je hele lichaam vertegenwoordigd. Voor elk orgaan zijn er corresponderende zones die d.m.v. massage weer de doorstroming krijgen die ze op dat moment nodig hebben. Voetreflex therapie is een veilige therapie.
Betula Kruiden
15nov
Cursus
Goed Eten
Betula Kruiden
Halle
Op het gebied van gezond eten volgen de hypes en goeroes elkaar in rap tempo op. Wat kun je geloven? In deze cursus geen dogma’s, geen caloriën, geen eiwitten en koolhydraten, maar eerlijke informatie over wat ons voedt.
Vorm aan Licht / Laura Karsters
Energetisch werk
Healing en soul retrieval - indivduele sessies
Vorm aan Licht / Laura Karsters
Leiden
Betula Kruiden
Kruidentherapie & Bloesemtherapie
Betula Kruiden
Betula Kruiden
Halle
Eerste Hulp uit de natuur. Traditionele kruidenmiddelen voor de huisapotheek, met kruiden uit eigen tuin. Biologisch geteeld en ambachtelijk bereid. Arnica, goudsbloem, brandnetel, smeerwortel en nog veel meer... Kruidencursussen en Doe-Lessen.